Извините, такой странички не существует

Возможно, в адресе страницы была допущена опечатка или ошибка, или эта страница была удалена.
Попробуйте предпринять следующие шаги:
С уважением,
Администрация

Енергоощадні квартири в ЖК Голоські Кручі

Система енергоощадних квартир в ЖК Голоські Кручі дозволяє економити на комунальних до 15%, за рахунок детальної статистики споживання ресурсів і передбачає встановлення спеціального обладнання, як поквартирно, так і в будинку.


Поквартирно будуть встановлені:

  • Розподільчі коробки у кількості 3 шт.
  • Кабель між розподільчими коробками.


В будинку буде встановлена:

  • Розумна система збору та передачі показань лічильників.


Можливості, які будуть доступні мешканцям ЖК Голоські кручі:

  1. Показники лічильників передаються в служби автоматично.
  2. Мешканець може бачити інтенсивність використання ресурсів у додатку в реальному часі.
  3. Можна аналізувати статистику витрат за будь-який обраний період.
  4. Контролювати витрати можна дистанційно, з будь-якої точки світу. Це актуально для тих, хто здає квартири в оренду або піклується про літніх батьків.


Показник 15% економії наводиться згідно низки європейських досліджень. Найбільш авторитетним дослідницьким центром є німецький інститут Франгоуфера, що вивчає питання енергоефективності.

Водночас, за бажанням, мешканці зможуть дозамовити, спеціальний кульовий кран на опалення та бездротовий термостат – це дозволить збільшити суму заощаджень до 40%. Крім того, додатково можна замовити систему антипотопу, яка складається з кульвого крану на холодну та гарячу воду, а також бездротового датчику протікання.

Користуватися системою легко – вам необхідно лише завантажити мобільний додаток. Доступний інтерфейс, не відволікає на рекламу, не має вбудованих платних сервісів, швидкий доступ в 1 клік до важливих опцій системи, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Система абсолютно безпечна, а ваші показники захищені одразу на кількох рівнях - всі дані зашифровані банківським ключем AES-128 При спробах вторгнення, користувач отримує сповіщення і комутаційний модуль, при спробі зламу, одразу припиняє свою роботу.

Економія, легкість у використанні, безпечність та комфорт – все це про систему енергоощадних квартир в ЖК Голоські кручі.